Adres: Rumelifeneri Yolu 34450 Sarıyer, İstanbul
Telefon:  0212 338 1892
E-posta:  cocukgelisim@ku.edu.tr

Harita

Yol Tarifi

Otobüs ile:  Hacıosman metro durağının yanındaki 154 no.lu otobüs Koç Üniversitesi kampüsüne, 150 no.lu otobüs üniversitenin kapısına kadar gelir. Otobüs saatleri için buraya tıklayın. 

Minibüs ile:  Hacıosman metro durağının yakınından Koç Üniversitesi’ne minibüsler kalkmaktadır. Merkezi noktalardan (Beşiktaş, Zincirlikuyu gibi) Sarıyer’e gelen minibüsler de mevcuttur.

Servis ile:  Hacıosman’dan Koç Üniversitesi’ne kalkan güncel servis saatlerine buradan ulaşabilirsiniz.

Araba ile:  Sarıyer’in içine girip mezarlığın yanından geçince  önünüze dört yol ağzı çıkacaktır. Koç Üniversitesi ve Rumeli Feneri tabelalarını takip ederek yola devam ediniz. Karşınıza yine yol ayrımı çıkacaktır. Bu sefer yolun sağ tarafını seçip, yokuş yukarı çıkmaya başlayınız. Virajlı yolu takip ederken çıkacak yol ayrımlarında hep sağ tarafı takip ediniz. ‘Mehmet Restoranı’ geçtikten sonra, tekrar sağ tarafa sapıp yolu takip ediniz (yol ayrımında Koç Üniversitesi tabelasını görmek mümkündür). Sağ tarafa saptıktan sonra, hiçbir yere sapmadan yolu takip ediniz (tabelalar size yardımcı olacaktır).

Bir süre sonra sol tarafta Koç Üniversitesi kampüsünü göreceksiniz. Kampüse girdikten sonra hiçbir yere sapmadan düz devam ediniz, bir süre sonra Koç Üniversitesi meydanını (ortada süs havuzu var) göreceksiniz. Yolu takip edip sağ tarafa saptığınızda ise Sevgi Gönül Oditoryumu’nu göreceksiniz (önü bol merdivenli olan yer). Laboratuvar görevlilerinden biri, sizi oditoryumun önünde karşılayacaktır. Kendiniz ulaşmak isterseniz, lütfen oditoryumun bir alt katına inerek SOS B20 no.lu odaya geliniz.

ve hoş geldiniz!