Aileler için

4 aydan 6 yaşa kadar çocuklarla çalışıyoruz. Çocukların sözcük öğrenme, iletişim kurma, cümle anlama gibi davranışlarının gelişimini inceliyoruz. Hangi çalışmaya katılabileceğiniz çocuğunuzun yaşına gore değişebilir. Bulgularımız çocukların tahmin ettiğimizden çok daha fazla bilgisi olduğunu gösteriyor! Gelin katılın, siz de çocuğunuzun becerilerini farklı bir ortamda görün.

Bebeklerle çalışmalarımızda resim ya da nesne gösterildiği zaman ne kadar uzun süre ilgilendiğine, annesiyle oyunlara ne şekilde katıldığına bakıyoruz. 2 yaş ve sonrası çocuklar için çalışmalarımız ise birer oyun gibi tasarlanıyor.

Bazı çalışmalarımızda bizi bir kere ziyaret etmeniz, bazılarında da birkaç ziyaret etmeniz yeterli olacaktır. Bir kez ziyaret eden ailelerin birçoğu başka çalışmalarımıza da katılmak için gönüllü oluyorlar. Çalışmalarımız için bize bir ziyarette 45 dakika-1 saat ayırmanız yeterli, fakat bazı aileler daha çok kalıp bizimle biraz sohbet etmeyi tercih ediyorlar.

Çalışmamıza katıldığınız için sizlerden bir ücret talep etmiyoruz. Çocuğunuza ve size teşekkür etmek için küçük bir hediye sunuyoruz.

Çalışmalar hakkında daha fazla bilgi için Haberler ve Araştırmalarımız kısmına ya da Sıkça Sorulan Sorular bölümüne bakabilirsiniz.

Bebeğiniz veya çocuğunuzla çalışmalarımıza katılmak isterseniz, katılımcı formumuzu doldurabilirsiniz. Çocuğunuzun yaşına uygun bir çalışma yapıldığında sizi arayacağız.